Την Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017 στην αστυνομική διεύθυνση Αργολίδος ο Μητροπολίτης Αργολίδος Νεκτάριος ευλόγησε κι έκοψε την Βασιλόπιτα παρουσία του Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Πελοποννήσου κ. Διαμαντή Μητρόπουλου, του Αστυνομικού διευθυντή Αργολίδος Παναγιώτη Πούπουζα ,των διοικητών του ΚΕΜΧ Ναυπλίου της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Ναυπλίου και του Λιμενικού καθώς και των αξιωματικών και αστυφυλάκων της διεύθυνσης. Ο Μητροπολίτης Αργολίδος ευχήθηκε σε όλους για ένα καλύτερο 2017. Παρών στην πίτα ήταν και εκπρόσωποι του σωματείου αποστράτων , μέλη της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών της Τοπικής Διοίκησης Αργολίδας κα. Παρών στην κοπή πίτας ήταν και ο πρώην διοικητής Αργολίδος Ηλίας Κοκορός.
![You are currently viewing Η Αστυνομική Διεύθυνση Αργολίδος έκοψε την Βασιλόπιτα](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2017/01/DSC_8239.jpg)
Η Αστυνομική Διεύθυνση Αργολίδος έκοψε την Βασιλόπιτα
- Post published:13 Ιανουαρίου 2017
- Reading time:1 mins read
You Might Also Like
![Μια επιμνημόσυνη δέηση στον τάφο του Μακαριστού Λαγκαδά Ιωάννη με συγκίνηση και πολλά νοήματα](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2020/11/0C22C6A3-7576-4859-AA20-971D1D8F9D44-scaled-300x200.jpeg)
Μια επιμνημόσυνη δέηση στον τάφο του Μακαριστού Λαγκαδά Ιωάννη με συγκίνηση και πολλά νοήματα
![Η Εκκλησία της Σερβίας για την εκλογή νέου Πατριάρχη](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2020/12/Mitropolit-Hrizostom-300x200.jpg)
Η Εκκλησία της Σερβίας για την εκλογή νέου Πατριάρχη
![Μεταπτυχιακοί φοιτητές του ΕΜΠ στο ενετικό κτήριο του Αγίου Γεωργίου στο Ναύπλιο για την εκπόνηση μελέτης](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2017/01/AG_GEORGIOS1-300x200.jpg)
Μεταπτυχιακοί φοιτητές του ΕΜΠ στο ενετικό κτήριο του Αγίου Γεωργίου στο Ναύπλιο για την εκπόνηση μελέτης
![Ο Μητροπολίτης πρωην Καλαβρύτων και Αιγιαλείας Αμβρόσιος τους ξεσκεπάζει : ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ!](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΧΑΡΔ-3-2-300x200.jpg)
Ο Μητροπολίτης πρωην Καλαβρύτων και Αιγιαλείας Αμβρόσιος τους ξεσκεπάζει : ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ – ΑΔΕΛΦΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ!
![Φιλανθρωπική δράση εις μνήμην του Αρχιεπισκόπου Αθηνών Χριστοδούλου.](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2021/10/thumbnail_agia_marina-300x200.jpg)
Φιλανθρωπική δράση εις μνήμην του Αρχιεπισκόπου Αθηνών Χριστοδούλου.
![Μεγαλοβδόμαδα καταπατήθηκε περιουσία Μοναστηριού στους Αγίους Σαράντα!](https://www.exapsalmos.gr/wp-content/uploads/2023/04/AGIOS-GEORGIOS-EKSAMILIA-300x200.jpg)